Menu
Vyzkoušet zdarma
Vokativ - převod jmen a příjmení do 5. pádu.

Převod jmen do 5. pádu

Vokativ neboli oslovení v pátém pádě je služba, která zajistí, že stávající i potencionální zákazníky budete oslovovat vždy personalizovaně.

Oslovení v 5. pádě

Oslovujte zákazníky oslovením, nikoli obecným pozdravem. Je dokázáno, že oslovením např. „Ahoj Tomáši“ či „Vážený pane Nováku“ dosáhnete výrazně lepší konverze. Zákazník si navíc bude připadat, že k němu přistupujete individuálně, a že není součástí masové kampaně. Snadno tak posunete komunikaci na vyšší úroveň a Vaši zákazníci budou vědět, že jsou pro Vás důležití a Vaše nabídka či informace je určená pouze jim.

Hlavní přínosy

  • Prověřené řešení nasazené u významných zákazníků.
  • Napojení na systémy zákazníka – bankovnictví, online/offline newsletter, adresná distribuce, webové aplikace a další.
  • Podpora, údržba, SLA.
  • Ověřené a garantované výsledky.
  • Třífázový proces ověření.
  • Určení pohlaví.

A další informace neváhejte se nás ptát na informace@imper.cz.

Oslovení do Vaší aplikace, obálky

Jsme schopni poskytnout aplikaci vokativ formou služby či jako „black box“ a napojit ji na Váš systém či aplikaci. Díky tomu budete správně komunikovat se současnými zákazníky v online i offline kampani. Aplikace pro tvorbu vokativu, převodu jména a příjmení do 5. pádu či určení pohlaví, disponuje komplexním mechanismem, který je schopen určit korektní oslovení se 100% jistotou. Tímto způsobem je úspěšně nasazena u řady významných firem. Na požádání předložíme reference z bankovního, telekomunikačního či jiného sektoru.

Pomáháme k úspěšným obchodům a přesnému marketingu.

Na našich datech staví svůj obchod a marketing tisíce firem v České republice. Data pomáhají cílit marketing, zvyšovat obraty i sledovat konkurenci a trh. Zkuste si sílu chytrých dat i ve Vaší společnosti.