Menu

Speciální databáze

Sledování specifických firem, oborů, konkrétních webů nebo katalogů? Žádný problém!
 
Dejte nám vědět, co konkrétně byste potřebovali. Často umíme najít řešení i tam, kde se zdá být komplikované či na první pohled nemožné.
Ukázky speciálních databází: 
MONITORING REALIT

Roky sledujeme každý jeden inzerát na několika realitních serverech. Víme tedy, jaké byty se pronajímají či prodávají, za jakou cenu za metr², známe cenovou mapu a mnoho dalších informací. U každého inzerátu sledujeme přes 50 informací.

SLEDOVÁNÍ PRACOVNÍCH NABÍDEK

Roky sledujeme všechny pracovní inzeráty, které přiřazujeme k jednotlivým firmám. Víme tedy u každé firmy, zda a případně koho, a jak dlouho hledala. Díky tomu jsme schopni dobře cílit –⁠ např. na firmy, které hledají CNC obráběče a mají CNC stroje, a podobně. Víme, kolik firma měla otevřených pozic, zda hledá přes svého HR manažera nebo agenturu. O novém inzerátu víme během několika minut.

MONITORING E-SHOPŮ A SROVNÁVAČŮ

Sledujeme cenu zboží na e-shopech i na srovnávačích na denní či hodinové bázi. Díky tomu známe cenu jednotlivých produktů, její vývoj, jak jsou produkty promovány, jaká je jejich dostupnost či deklarovaný počet na skladě. Sledujeme také popisky, komentáře nebo jak se o produktu mluví v online diskuzích, na sociálních sítích, v tisku nebo v rozhlase, či v televizi.

DATA Z WEBŮ

Zajímá Vás zahraniční trh a chcete mít přehled? Není problém. Sledujte díky našim chytrým aplikacím důležité weby nebo buďte informováni, pokud se něco stane. Např. pokud e-shop či daný web přidá nové produkty nebo si Váš konkurent změní web. Jsme snadno schopni monitorovat jakýkoli lokální či zahraniční web, e-shop, katalog nebo webovou aplikaci a upozorňovat na konkrétní změny, ukládat data do Excelu, do databáze, API, Vaší aplikace a podobně.

DATABÁZE TECHNOLOGIÍ

Zajímají Vás firmy, které využívají konkrétní CRM systém, Google Apps, inzerují na Facebooku, Skliku, Adwords, používají newslettery či jinou webovou technologii? Neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou.

VOZOVÝ PARK

Víme, jaká má každá firma či živnostník vozidla, jejich počet, typ, stáří, značku, model, barvu, palivo a mnoho dalšího. Díky tomu jsme schopni snadno vyfiltrovat firmy, které mají více jak 5 dodávek starších 5 let a zároveň jsou ziskové, růstové či ve ztrátě.

Kontaktovat
Napište nám Vaši představu, rádi s Vámi probereme všechny možnosti.