Menu
Vyzkoušet zdarma
Nejlepší databáze je ničím, bez kvalitního systému.

Nástroj

Snadno si vyberete nová data, doplníte vlastní databázi či zobrazíte vazby.

Detailní informace o všech podnikatelských subjektech v ČR

Čerpáme data z více než 40 databází, informace ukládáme do cloudu a neustále je ověřujeme. Pokrýváme 100 % firem a živnostníků, kteří podnikají v ČR. Sledujeme jejich obrat, zisk, počet zaměstnanců, veřejné zakázky nebo personálie. Máme k dispozici aktuální data i historii, vše samozřejmě v souladu s legistativou GDPR.

Jednoduché ovládání a srozumitelné výstupy

Aplikace Merk pracuje za Vás. Rychle prohledá ohromné množství dat a předloží Vám je v přehledné tabulce nebo grafu. Vyhledávání i filtrace jsou navrženy tak, aby se v systému snadno zorientoval i nezkušený uživatel – a mohl data okamžitě využít k dalším potřebným úkonům.

Odhalte rizika dřív, než bude pozdě

Aplikace Merk ukazuje celkový rating firem. Zejména u nových klientů můžete snadno ověřit, jestli nemají finanční problémy či nedluží zdravotním pojišťovnám nebo státu na DPH.

Snadný export všech Vašich dat

Všechno, co v aplikaci najdete, můžete jedním kliknutím vyexportovat – například do PDF nebo CSV souborů. Pracujte s daty tak, jak potřebujete, a kdy potřebujete.

Detail firmy

Všechny informace přehledně na jednom místě

Chci vyzkoušet zdarma
Aplikace Merk je robustní, ale velmi intuitivní nástroj pro práci s daty.
Vyvinuli jsme systém, který umožní pohodlně a rychle pracovat s naší databází. Snadno vyfiltrujete, co potřebujete dle 50 kriterií, a naleznete konkrétní firmu a zaměstnance v ní. Výběr vyexportujete do MS Excelu či CRM systému. Na pozadí systém spravuje desítky milionů záznamů, které každé 3 dny aktualizuje a také validuje.
Díky tomu, že je systém online, data v něm jsou vždy aktuální. Systém je schopen udržovat a sledovat vazby, importovat Vaše kontakty a doplňovat k nim mnoho dalších údajů, jako je obrat, počet zaměstnanců a další informace.