Menu

Merk data konektor

Napojíme data na jakoukoli aplikaci – můžeme aktualizovat data v CRM systému, automaticky vyplňovat MS Word dokumenty, generovat nabídky, doplňovat data do Google tabulek nebo vytvářet soubory na Dropboxu. Jsme schopni napojit naše data do více než 300 aplikací a současně tvořit pokročilá Workflow.

Ukázka integrací

Pipedrive

Pipedrive je cloudové CRM řešení, které využívá přes 75.000 firem po celém světě. Obsahuje jednoduché ovládání, silnou integraci s Google Apps a Gmailem. Je primárně určeno pro menší týmy.

Naše datová integrace zajistí, že data v Pipedrive jsou vždy aktuální a o každé firmě víte vše podstatné. Po vytvoření nové společnosti doplníme její adresu, obrat, počet zaměstnanců, kontaktní údaje, DIČ, rating a scoring, a odkaz do aplikace Merk. Data pak dále aktualizujeme, takže v systému Pipedrive nestárnou.

Informace jsme schopni doplnit o všech subjektech v ČR a SK, ale i v zahraničí. Integrace zvládne zakládat nové společnosti třeba z Mailchimpu, Tabulek Google, Merk aplikace nebo jiné. Data dokáže aktualizovat, importovat firmy k oslovené do určité Pipeline a další kroky či automatizace.

Integrace je také schopna automaticky vytvořit nabídku ve formátu MS Word či PDF, nebo připravit smlouvu a šetří tak čas Vašich obchodníků.

 

RAYNET

Raynet CRM je neocenitelným nástrojem pro firmy všech velikostí a odvětví. Společně se svými inovativními funkcemi a intuitivním rozhraním se lehce přizpůsobí různým podnikatelským potřebám. Nyní je možné napojit do Raynetu i naši aplikaci Merk – správa obchodních případů v Raynetu společně s Merkem nabízí uživatelům flexibilitu a přehled, který je nezbytný pro úspěšné plánování a optimalizaci obchodních strategií. 

Integrace Raynetu s Merkem vám přinese větší efektivitu a lepší work-flow – založíte firmu na jedno kliknutí, budete mít vždy aktuální data o firmách a zjednodušíte vaše obchodní procesy. Profily klientů a obchodních procesů uvidíte vždy v detailu a získáte ihned přehled o tom, kolik máte vyhraných a ztracených dealů. Aplikace navíc lze propojit obousměrně (což i doporučujeme).

Díky našemu řešení nebudete mít jen CRM, ale zároveň vždy aktuální data. Raynet pro vás rádi napojíme i na další aplikace. Pokud si chcete integraci sami nastavit, návod naleznete na podpoře Imperu.

Merk a Mailchimp

Pokud se přidá nový příjemce do Mailchimpu, aplikace Merk doplní vokativ a další informace o firmě jako je obrat, počet zaměstnanců, kontaktní údaje, DIČ, rating a scoring, a odkaz do aplikace. Příjemce může dále uložit do vašeho CRM systému.

Následně trénujeme Neuronovou síť tak, aby se na historických datech naučila rozpoznávat tzv. business triggery. Business trigger je událost, která vede k uzavření obchodu (firma má nový web, změnilo se vedení, růstový obrat nebo je firma nově zisková). U každého klienta může být impuls k uzavření obchodu jiný a je ovlivněn mnoha faktory. Proces trénování zahrnuje destíky milionů operací. Pomocí tohoto trénování se umělé inteligence učí řídit procesy, hrát hry nebo pochopit lidskou řeč. V našem případě pak vnímat každý úspěšný či neúspěšný obchod, telefonát nebo e-mail Vaší firmy a pochopit, za jakých podmínek vede vaše snaha k úspěchu, tedy novému businessu.

Neuronová síť se učí přímo na Vašich datech. Zúročuje všechny zkušenosti všech Vašich obchodníků, a to dokonce i těch, kteří u Vás již nepracují, a to k tomu, aby definovala u jakých firem budete spíš úspěšnější po stránce uzavření nového obchodu.

A tisíce dalších firem v České republice, na Slovensku a v Německu.

Vyzkoušet zdarma
Využívejte data tam, kde je potřebujete.