Připravené datové výběry

Vyzkoušet zdarma

aplikace merk

Datové balíčky přímo v aplikaci Merk jsou vždy aktuální výběry, které nikdy nezestárnou.IT firmy

Informační technologie

Databáze firem podnikajících v informačních technologiích. Máte pro tyto firmy vhodný produkt nebo službu? Tato databáze vám ukáže všechny vaše potenciální zákazníky! Přes 70 tis. subjektů můžete řadit podle oborů, oblastí, velikosti nebo dalších desítek kritérií. Díky našim datům ihned vidíte, kdo ve firmě na jaké pozici působí a můžete ho kontaktovat. Všechny telefonní čísla i emaily jsou jednou za 3 měsíce automaticky ověřovány. V ceně je online aktualizace všech dat na 12 měsíců.

IT firmy

Opravy a údržba motorových vozidel

Máte produkt nebo službu pro servisy motorových vozidel? Máme pro vás jedinečný nástroj k podpoře obchodu! Kompletní databáze firem z oblasti údržby a oprav motorových vozidel vám přehledně ukáže všechny firmy, které v této oblasti podnikají – ať už ve vašem kraji, nebo na druhé straně republiky. Přes 1 mil. subjektů můžete řadit podle oblastí, velikosti nebo dalších desítek kritérií. Díky našim datům ihned vidíte, kdo ve firmě na jaké pozici působí a můžete ho kontaktovat. Všechny telefonní čísla i emaily jsou jednou za 3 měsíce automaticky ověřovány. V ceně je online aktualizace všech dat na 12 měsíců.

IT firmy

Silniční nákladní doprava

Kompletní databáze firem podnikajících v silniční nákladní dopravě. Máte produkt nebo službu pro ně? Potom vám tato databáze ukáže vaše potenciální zákazníky! Přes 73 tis. subjektů můžete řadit podle oblastí, velikosti nebo dalších desítek kritérií. Díky našim datům ihned vidíte, kdo ve firmě na jaké pozici působí a můžete ho kontaktovat. Všechny telefonní čísla i emaily jsou jednou za 3 měsíce automaticky ověřovány. V ceně je online aktualizace všech dat na 12 měsíců.

IT firmy

Výrobci nápojů

Máte produkty nebo služby vhodné pro výrobce nápojů? My je všechny známe! Přes 62 tis. subjektů můžete řadit podle oblastí, velikosti nebo dalších desítek kritérií. Díky našim datům ihned vidíte, kdo ve firmě na jaké pozici působí a můžete ho kontaktovat. Všechny telefonní čísla i emaily jsou jednou za 3 měsíce automaticky ověřovány. V ceně je online aktualizace všech dat na 12 měsíců.

IT firmy

Personální agentury

Je váš produkt nebo služba vhodná pro personální agentury? Chcete znát kontakt na téměř tisíc nových potenciálních zákazníků? Máme pro vás unikátní databázi všech personálních agentur. Data můžete libovolně filtrovat a řadit podle oblastí, velikosti nebo dalších desítek kritérií. Díky našim datům ihned vidíte, kdo ve firmě na jaké pozici působí a můžete ho kontaktovat. Všechny telefonní čísla i emaily jsou jednou za 3 měsíce automaticky ověřovány. V ceně je online aktualizace všech dat na 12 měsíců.

IT firmy

Stravování a pohostinství

Máte produkt pro restaurace a jídelny? Nebo nabízíte zajímavou službu pro majitele barů? Máme pro vás unikátní databázi všech firem, podnikajícím v tomto oboru! Přes 136 tis. subjektů můžete řadit podle oblastí, velikosti nebo dalších desítek kritérií. Díky našim datům ihned vidíte, kdo ve firmě na jaké pozici působí a můžete ho kontaktovat. Všechny telefonní čísla i emaily jsou jednou za 3 měsíce automaticky ověřovány. V ceně je online aktualizace všech dat na 12 měsíců.

IT firmy

Reklamní agentury

Hledáte databázi reklamních agentur? Známe je všechny! Navíc jsme doplnili desítky zajímavých údajů – jako kde se o nich píše nebo kdo v nich aktuálně na jaké pozici pracuje. Vše aktualizováno online. Přes 55 tis. subjektů můžete řadit podle oblastí, velikosti nebo dalších desítek kritérií. Všechny telefonní čísla i emaily jsou jednou za 3 měsíce automaticky ověřovány. V ceně je online aktualizace všech dat na 12 měsíců.

IT firmy

Výrobci potravinářských výrobků

Máte zajímavý produkt nebo službu pro výrobce potravin? Máme pro vás jedinečnou databázi všech firem, které podnikají v této oblasti. Najděte si jednoduše nové zákazníky! Přes 30 tis. subjektů můžete řadit podle oblastí, velikosti nebo dalších desítek kritérií. Díky našim datům ihned vidíte, kdo ve firmě na jaké pozici působí a můžete ho kontaktovat. Všechny telefonní čísla i emaily jsou jednou za 3 měsíce automaticky ověřovány. V ceně je online aktualizace všech dat na 12 měsíců.

IT firmy

Stavebnictví

Hledáte nové obchodní partnery? Máme pro vás seznam všech firem, které se věnují stavebnictví v ČR. Přes 356 tis. subjektů můžete řadit podle oblastí, velikosti nebo dalších desítek kritérií. Díky našim datům ihned vidíte, kdo ve firmě na jaké pozici působí a můžete ho kontaktovat. Všechny telefonní čísla i emaily jsou jednou za 3 měsíce automaticky ověřovány. V ceně je online aktualizace všech dat na 12 měsíců.

IT firmy

Ubytování

Máte produkt pro hotely nebo penziony? Nebo zajímavou službu a hledáte nové zákazníky? Máme pro vás databázi všech ubytovacích zařízení v ČR a přidružených firem, které se věnují tomuto oboru. Přes 66 tis. subjektů můžete řadit podle oblastí, velikosti nebo dalších desítek kritérií. Díky našim datům ihned vidíte, kdo ve firmě na jaké pozici působí a můžete ho kontaktovat. Všechny telefonní čísla i emaily jsou jednou za 3 měsíce automaticky ověřovány. V ceně je online aktualizace všech dat na 12 měsíců.

IT firmy

Zemědělství, lesnictví, rybářství

Máte zajímavý produkt pro zemědělce? Nebo službu pro lesníky či rybáře? Známe všechny firmy v oboru, včetně nejnovějších informací o tom, kde se o nich píše a kdo na jaké pozici působí! Přes 88 tis. subjektů můžete řadit podle oblastí, velikosti nebo dalších desítek kritérií. Všechny telefonní čísla i emaily jsou jednou za 3 měsíce automaticky ověřovány. V ceně je online aktualizace všech dat na 12 měsíců.

IT firmy

Firmy s DIČ – plátci DPH

Máte specifický produkt nebo službu a zajímají vás jen společnosti, které platí DPH? Není nic jednoduššího než se podívat do naší online aktualizované databáze! Přes 250 tis. subjektů můžete řadit podle oborů, oblastí, velikosti nebo dalších desítek kritérií. Díky našim datům ihned vidíte, kdo ve firmě na jaké pozici působí a můžete ho kontaktovat. Všechny telefonní čísla i emaily jsou jednou za 3 měsíce automaticky ověřovány. V ceně je online aktualizace všech dat na 12 měsíců.

Vyzkoušet zdarmaPomáháme k úspěšným obchodům a přesnému marketingu

Na našich datech staví svůj obchod a marketing tisíce firem v ČR. Data pomáhají cílit marketing, zvyšovat obraty i sledovat konkurenci a trh. Zkuste sílu chytrých dat i ve vaší společnosti.

Data

  • 100% firem v ČR
  • 756.099 ověřených telefonů
  • 2.245.484 osob
  • Aktualizace: dnes 6:35
  • Kvalita
  • API
  • GDPR

  • GDPR