Menu
Vyzkoušet zdarma
Data, na která se můžete spolehnout.

Kvalita

Díky kvalitním informacím jsme během tří let získali důvěru tisíců firem, které na našich datech dnes staví svůj obchod a marketing. Každý den aktualizujme informace ze všech rejstříků státní správy, ověříme více než 250.000 webových stránek a jejich obsah, ověříme přes 50.000 telefonních čísel a zkontrolujeme přes 120.000 e-mailových adres. Pomocí online aplikace můžeme změny aktualizovat nepřetržitě.

   100% ověřená čísla

Každé telefonní číslo ověříme jednou za 3 měsíce – denně to vychází až na 50 000 telefonátů. Garantujeme, že se na uvedený kontakt skutečně dovoláte.

   Aktuální kontakty

Sledujeme denně aktuálnost více než 2.25 milionu kontaktních osob. Známe jejich pohlaví, věk, vazby na další osoby či firmy, délku podnikání a mnoho dalších údajů.

   Doručitelné adresy

Sledujeme nejen aktuálnost poštovních adres vůči zdrojům, ale také, na jaké adresy se daří fyzicky doručovat obálky. Pokud se to opakovaně nedaří, postrádá smysl na ni posílat obchodní korespondenci. Tím šetříme Vaše peníze.

   24/7 aktualizace dat

Všechny naše systémy jsou online a můžeme každou změnu promítnout do aplikací nejpozději následující den. Většinou je to však do 5 minut.

   Naše data nestárnou

Pokud si stáhnete data z online aplikace do MS Excelu nebo CSV souboru, okamžitě začnou stárnout. Denně zaznamenáme až desítky tisíc změn. Výběr Vám tedy automaticky uložíme, abyste si ho mohli stáhnout kdykoli znovu aktuální a zcela zdarma.