Využívejte data tam, kde je potřebujete.

Vyzkoušet zdarma

Merk data konektor

Napojíme data na jakoukoliv aplikaci - můžeme aktualizovat data v CRM, automaticky vyplňovat Word dokumenty, generovat nabídky, doplňovat data do Google tabulek, nebo vytvářet soubory na Dropboxu. Jsme schopni napojit naše data do více než 300 aplikací a současně tvořit pokročilá Workflow.Merk integrace

Ukázka integrací
Jachym

Pipedrive

Pipedrive je cloudové CRM, které využívá přes 75.000 firem po celém světě. Obsahuje jednoduché ovládání, silnou integraci s Google Apps a Gmailem. Je primárně určeno pro menší teamy.


Naše datová integrace zajistí, že data v Pipedrive jsou vždy aktuální a o každé firmě víte vše podstatné. Po vytvoření nové společnosti doplníme její adresu, obrat, počet zaměstnanců, kontaktní údaje, DIČ, rating a scoring a odkaz do Merku. Data pak dále aktualizujeme, takže data v Pipedrive nestárnou.


Informace jsme schopni doplnit o všech subjektech v ČR a SK, ale i o zahraničních společnostech. Integrace zvládne zakládat nové společnosti třeba z Mailchimpu, Google Tabulek, Merku nebo z jiné aplikace. Data aktulizovat, importovat firmy k oslovené do určité Pipeline a další kroky či automatizace.


Integrace je také schopna automaticky vytvořit nabídku ve Wordu či PDF, nebo připravit smlouvu a šetří tak čas vašich obchodníků.
 


Merk a Mailchimp

Pokud se přidá nový příjemce do Mailchimpu, Merk doplní vokativ a další informace o firmě jako je obrat, počet zaměstnanců, kontaktní údaje, DIČ, rating a scoring a odkaz do Merku a příjemce může dále uložit do vašeho CRM.


Následně trénujeme Neuronovou síť tak, aby se na historických datech naučila rozpoznávat tzv. business triggery. Business trigger je událost, která vede k uzavření obchodu (firma má nový web, změnilo se vedení, růstový obrat, nebo je firma nově zisková. U každého klienta může být impuls k uzavření obchodu jiný a je ovlivněn mnoha faktory). Proces trénování zahrnuje destíky milionů operací. Pomocí tohoto trénování se umělé inteligence učí řídit procesy, hrát hry nebo pochopit lidskou řeč. V našem případě pak vnímat každý úspěšný či neúspěšný obchod, telefonát nebo email vaší firmy a pochopit, za jakých podmínek vede vaše snaha k úspěchu, tedy novému businessu.


Neuronová síť se učí přímo na vašich datech, zúročuje všechny zkušensti všech vašich obchodníků, a to dokonce i těch, kteří u vás již nepracují, k tomu, aby definovala u jakých firem budete spíš úspěšnější po stránce uzavření nového obchodu.
Zjistěte, zda vám může Jáchym pomoci - registrujte se do Merku a zeptejte se našeho datového specialisty.


Reference

…a tisíce dalších firem.

Data

  • 100% firem v ČR
  • 756.099 ověřených telefonů
  • 2.245.484 osob
  • Aktualizace: dnes 6:35
  • Kvalita
  • API
  • GDPR

  • GDPR